• Tüm Pazaryerleri Entegrasyonları

  Sistemlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz sistemimizin entegre olduğu N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Amazon, Epttavm, Morhipo, Çiçeksepeti, Akakce, Zebramo, Farmazon, N11pro, Morhipo pazaryerlerini yönetebilirler. Sonradan sisteme eklenecek olan pazar yerlerini de ücretsiz olarak kullanabilirler. Türkiyede ki ek pazaryerleri platformu için ekstra ücret istenmez.

 • E-ticaret Entegrasyonları (B2B - B2C)

  Sistemimizle alan adınıza ait e-ticaret sisteminizi de yönetebilirsiniz. E-ticaret sitesine gidecek tüm ürünler ve gelen siparişler tam entegrasyonlu şekilde anlık güncelleme ile tek ekrandan yönetilebilir. Pazaryerlerine alternatif olarak kendi sitenizden de ürünlerinizi satabilirsiniz.

 • Android Mobil Uygulama

  Paket içeriğine dahil olan web tabanlı android uygulaması firmamız tarafından otomatik olarak sizlere sunulur. Amacımız her alanda hizmet verebilmenizi sağlamaktır. Google Play Console hesabınızın olması zorunluluğu yoktur. Yayınlama ücretleri de Tescilsoft tarafından karşılanır. 

 • Rekabet Analizi ve Otomatik Fiyatlandırma

  Tescilsoft rekabet analiz sistemi ile Hepsiburada.com, N11.com, Gittigidiyor.com, Trendyol ve Amazon'da fiyat verdiğiniz ürünleri devamlı takip etmek zorunda kalmazsınız. Tescilsoft'a hepsiburada da ki bir ürününüz için iki fiyat girersiniz (Minimum fiyat ve Maksimum fiyat). Tescilsoft diğer satıcıları gün içinde kontrol eder ve ürünü en uygun fiyata satan satıcıyı tespit eder. Eğer sizin dışınızda başka bir satıcı ürünü daha uygun fiyata satış yapıyor ise Tescilsoft sizin fiyat sıralamanızı ve olabilecek en uygun fiyatı analiz eder.

 • Pazaryerleri Ödeme Takibi (Yeni)

  Tescilsoft Pazaryerleri ödeme takibi sistemi ile N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada.com dan gelen ödemelerinizin detaylarını otomatik olarak takip edebilir, gelen ödemelerinizin anlaştığınız komisyon oranlarına göre kontrollerini topluca sağlayabilirsiniz. Belirlediğiniz tarih aralığına göre dilediğinizde ödemesi gelmemiş olan siparişleriniz var ise tek tuş ile tespit edebilirsiniz. Pazaryerleri bazında karlılığınızı raporlayabilirsiniz.

 • Tek Ekrandan Ürün ve Sipariş Yönetimi

  Tescilsoft'un ürün listesinde kendi ürünlerinizi, xml veya excel den gelen tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilir ve tüm detayları tek bir hareketle güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaptığınız alan aynı saniyede tüm platformlara güncellenir. Tescilsoft siparişler ekranında tüm platformlardan gelen siparişlerinizi alt alta görür ve toplu olarak yazdırabilirsiniz.

 • Muhasebe Programınıza Entegrasyon

  Tescilsoft, Stoklarınızı tuttuğunuz ve faturalarınızı kestiğiniz bir muhasebe programınız var ise Muhasebe programlarınız ile Satış platformlarınız arasında köprü vazifeside görebilir. Logo, Mikro, Akınsoft, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Sentez, Link, Webticari, Enterprise, Webticari, Dynamix, Uyumsoft, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Byte, Aymada, Paraşüt, Eta, Nethesap programlarından birini kullanıyorsanız Tescilsoft, stoklarınızın adet, fiyat, kategori, resim, açıklama vb bilgilerini muhasebe programınızdan alarak tüm satış platformlarına anlık olarak aktarır ve anlık olarak güncel tutar. İnternetten gelen tüm siparişlerinizi de müşteri carileri ile birlikte muhasebe programınızda oluşturur. Size sadece faturayı yazdırmak kalır.

 • E-Fatura ve E-Arşiv Entegrasyonu (Yeni)

  Tescilsoft, Efatura ve Earşiv işlemleri için Muhasebe programınızın yanı sıra direkt olarak N11faturam, Nesbilgi, Türkkep, Uyumsoft, Foriba, Digital Planet Efatura entegratörleriyle entegredir. Tescilsoft sipariş havuzuna otomatik olarak gelen tüm pazaryeri mağazalarınız ve eticaret sitelerinizin siparişlerini tek tuşla e-faturalandırabilirsiniz. Böylece faturalarınızı yıllarca saklamak zorunda kalmazsınız. Fatura baskı maliyetlerinizi düşürmüş olursunuz ve kendi deponuzdan çıkmayan ürünlerin faturasını kargolamanıza gerek kalmamış olur. Tescilsoft, entegre olduğu e-fatura entegratörleri ile size e-arşiv ve e-fatura sistemine geçmeniz için ücretsiz danışmanlık yapmaktadır. E-fatura ve E-arşiv fatura kesebilmeniz için muhasebe programı kullanıyor olmanız zorunlu değildir.

 • Sınırsız Ürün Listeleyebilme

  Tescilsoft'a tek tek, tedarikçi xml'ler ile veya excel listeleri ile istediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve tüm satış platformlarınızda bu ürünleri listeleyebilirsiniz. Herhangi bir ürün sınırlaması yoktur.

 • Stok Takibi ve Yönetimi

  Tescilsoft'a girmiş olduğunuz ürünlerin stok edetleri tüm platformlara aynı şekilde gider. Platformlardan birinden sipariş geldiği anda Tescilsoft ürünün satılan adedi kadar stoktan otomatik olarak düşer ve ürünün bağlı olduğu diğer tüm platformlarda aynı saniyede ürünü günceller. Ürünün adeti bittiyse ilanları kapatır. Eğer stokları bitse bile kapanmasını istemediğiniz ürünleriniz varsa, Tescilsoft'un hayali stok özelliğini kullanarak ilanlarınızın kapanmasını engelleyebilirsiniz.

 • Sınırsız Sipariş Faturalandırma

  Tescilsoft siparişler menüsünde N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Sanalpazar.com ve Eticaret sitenizden gelen tüm siparişleri tek ekranda görebilirsiniz. Tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Faturanızın tasarımını istediğiniz gibi ayarlayarak sipariş içerisinde gelen bilgilerin tümüne yazdıralacak faturaüzerinde yer verilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Sınırsız Anlık Güncelleme

  Tescilsoft ürün listesinde bulunan ürünlerin herhangi bir alanına müdahelede bulunduğunuzda ürününüz listelenmiş olduğu E-ticaret sitesi, N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Sanalpazar.com platformlarında aynı saniyede güncellenir.

 • İlanlara Platform Bazında Şablon Ekleyebilme

  Tescilsoft'ta kategori bazında veya toplu olarak ürünlerinizin açıklamalarına şablon ekleyebilirsiniz. İster kendi ürünlerinizin ister tedarikçi xml'lerinden gelen ürünlerinizin açıklama kısımlarının altına veya üzerine otomatik olarak istediğiniz yazı ve resimler şablon olarak eklenebilmektedir. Böylede ilanlarını farklılaştırmış olursunuz. Dilerseniz şablon sistemi ile kampanya yapmak istediğiniz bir ürünü, tüm ilanların altında göstererek her paltforma özel çapraz promosyonda yapabilirsiniz.

 • Tedarikçi Xml Entegrasyonları

  Bayisi olduğunuz tedarikçilerinizin xml lerinin sisteme tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Esnek xml tanımlama yapısı ile basit bir şekilde xml taglarını eşleştirerek tanımlamaları yapabilirsiniz. Bu işlemlerin firmamız tarafından yapılması durumunda da sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Sisteme tanımlanan tüm xml'ler kendiliğinden devamlı güncellenir ve Satış platformlarına bu değişiklikleranlık olarak yansıtılır.

 • Sınırsız İstenilen Şablonda Xml Çıktısı

  Tescilsoft'un esnek xml çıktı sistemi ile istediğiniz şablonda xml çıktısı otomatik olarak oluşur. Bayilerinize özel, kullandıkları sistemlere uygun şablonlara göre kategori veya ürün bazında xml çıktısı da hazırlayabilirsiniz. Tüm xml'ler herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan her gün otomatik olarak oluşturulur ve gönderilir. Farklı şablonlarda oluşturulan xml'lere için sizden herhangi bir extra ücret talep edilmez.

 • Masaüstü Program ve Web Arayüzü Yönetimi

  Sistemimizi windows tabanlı gelişmiş programının yanında internet üzerinden çalışan web arayüzleri sayesinde iş yerinizde ki, evinizde ki diğer bilgisayarlarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan dilediğiniz anda kullanabilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı sınırlaması veya ekstra ücret talep edilmemektedir.

 • İstenilen Formatta Excel Raporlama Sistemi

  Hem ürünlerinizin hem de tüm siparişlerinizin bulunduğu verileri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Temsilcilerimiz sistem üzerinden size özel sql sorguları ile istediğiniz rapor şablonunu yazarak kayıt eder. Böylece hayallerinizde ki raporlamalara sahip olmuş olursunuz.

 • Otomatik İçerik Özgünleştirme

  Tescilsoft otomatik seo şablonları ile, ürünlerinizi E-ticaret sitenize yollarken kategorilerinize özel, ürünlerinize açıklama, meta tag, description ve keywordler ekler. Bu keywordlerde ürün içerisinde yer alan değişkenler ve sabit kelimelerde kullanılabilir. Böylece ürünleriniz tedarikçi xml'lerinden de gelse içerikleri değişeceğinden google nazarında kopya içeriğie düşmemiş olur.

 • Kargo Api Entegrasyonları

  Siteniz veya diğer satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi panel üzerinden tek tuşla topluca Aras / Yurtiçi / Mng kargo / Süret Kargo / PTT Kargo / Horoz Kargo / Ups Kargo / Asil Kargo / Aras Kurye / hesaplarınıza topluca aktarabilirsiniz. Böylece pazaryerlerinin kargo anlaşmalarını kullanmadan kendi anlaşma fiyatlarınızla otomatik gönderi kodu oluşturabilirsiniz.

 • Set / Paket / Bundle Ürün Ekleme

  Siteniz veya diğer satış platformlarınıza listelemek istediğiniz ilan içeriği birden fazla üründen oluşuyorsa, ürünlerinizi birleştirerek bir paket oluşturabilir ve bu paketi tek bir ilan olarak listeleyebilirsiniz. Sipariş geldiğinde paket içeriğinde ki her üründen otomatik olarak stok düşer. Paket içeriğindeki bir ürün stoklarınızda tükendiğinde Paket ilanınız otomatik kapanır.

 • Premium
X